ما یک کسب و کار کوچک را به عنوان یک موسسه مشاوره کسب و کار ایجاد کرده ایم، اگرچه بزرگ نیستیم اما شروع، نقطه شیرین ما است و می خواهیم در کنار شما باشیم.
در دنیای پرشتاب کنونی کسب و کارها هر روز با چالشهای جدیدی روبه رو می شوند. لزوم آمادگی برای رویارویی با تغییرات محیطی، ظهور رقبای جدید، چالشهای نیروی انسانی، یافتن مشتریان جدید برای محصولات و … زمان زیادی از صاحبان کسب و کارها را به خود اختصاص می دهد.

ما به عنوان موسسه مشاوره ای از همان سال ١٣٩۵ که فعالیت رسمی خود را آغاز نمودیم به دنبال ایجاد فضایی مناسب برای ارائه بهترین خدمات مشاوره ی برای شما دوستان بودیم ؛

ما آماده ایم در کسب و کار مورد علاقه تان، در کنار شما باشیم  از شکل گیری تا انتها مسیر  و از تمامی دانش و آگاهی خود جهت رسیدن به چشم انداز شما استفاده نماییم.

ما معتقدیم در فضای کسب وکار فعلی مدیران شرکت ها و صاحبان کسب وکار برای رقابت نیاز به دانشی عمیق در تجربه مشتری، برندینگ و … و کسب این حجم از دانش نیاز به صرف زمان زیادی دارد،  بنابراین یکی از مهم ترین اولویت های مدیران، انتخاب و به کارگیری مشاوران مناسب است؛ امروزه در دنیای تجارت کمتر میتوان سراغ کسب و کاری موفق را گرفت که بدون یاری  مشاوری متخصص توانسته باشد به جایگاه مطلوب فعلی که دارد دست یابد.

در این بین مشاورین در بازاریابی و برندیگ از اهمیت بیشتری بر خوردارند زیرا که این مشاورین در بهبود وضعیت رسانیه ی ما نقش به سزایی دارند و رسانه های اجتماعی کمک می کنند که به شکلی آگاهانه و موثر و متناسب با هر نوع مخاطبی  ارتباط برقرار کنیم؛ مشتریان جدید را بیابیم و دامنه مخاطبان خود را گسترش دهیم. به عنوان مثال به راحتی می توانیم مشتریان بالقوه ای که در محدوده جغرافیایی ما هستند و به خدمات ما نیاز دارند را پیدا کنیم و می توانیم به طور آنی و سریع از دیدگاه های مشتریان خود، بازخوردهای لازم را دریافت کنیم.

تحلیل هوشمندانه رسانه های اجتماعی و موقعیت کسب و کار و سازمان شما در شبکه های اجتماعی به منظور بهره وری بیشتر و جمع آوری اطلاعات لازم به منظور تحقق هوشمندی کسب و کار؛ تعریف و ایجاد استراتژی رسانه اجتماعی مناسب به منظور خلق نتایج ارزشمند برای کسب و کار شماست.

به واسطه تعامل دوطرفه و نزدیک با مخاطبان، رسانه های اجتماعی سبب بهبود هوشمندی ما در مدیریت بازار و نهایتا هوشمندی رقابتی ما می شوند.

با مدیریت مناسب فعالیت های خود در رسانه های اجتماعی می توانیم در عرصه رقابت و خلق نوآوری ها در ارتباط با مشتریان، پیشرو باشیم. رسانه های اجتماعی تاثیر چشمگیری بر افزایش ترافیک و نهایتا بهبود رتبه وب سایت ما از دید موتورهای جستجو دارند و بسیار ساده تر و سریعتر می توانیم انواع محتواها را با مخاطبان مان به اشتراک بگذاریم.

در رسانه های اجتماعی جمع آوری دانش مخاطبان و اشتراک گذاری آن با هزینه های ناچیز صورت می گیرد و امکان ایجاد روابط معنادار را با مشتریان و مخاطبان مان داریم؛ هم چنین سبب افزایش و بهبود حس برند در مشتریان می شوند و این نتیجه با هزینه بسیار ناچیزی حاصل می شود. با توجه به مطالب مطرح شده، امید است که ما لایق اعتماد شما باشیم.