ما معتقدیم که با درک همه چیز شروع می شود، در نتیجه انعکاس حرف، کم و عمل بسیار زیاد می باشد؛ ما یک کسب و کار کوچک را به عنوان یک موسسه مشاوره کسب و کار ایجاد کرده ایم، اگرچه بزرگ نیست اما شروع، نقطه شیرین ما است و می خواهیم در کنار شما باشیم.
در دنیای پرشتاب کنونی کسب و کارها هر روز با چالشهای جدیدی روبه رو می شوند. لزوم آمادگی برای رویارویی با تغییرات محیطی، ظهور رقبای جدید، چالشهای نیروی انسانی، یافتن مشتریان جدید برای محصولات و … زمان زیادی از صاحبان کسب و کارها را به خود اختصاص می دهد.

ما به عنوان موسسه مشاوره ای از سال ١٣٩۵ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و از همان ابتدا به دنبال ایجاد فضایی مناسب برای ارائه بهترین خدمات بازاریابی برای شما دوستان بوده است؛

ما آماده ایم در کسب و کار مورد علاقه تان، در کنار شما از شکل گیری تا انتهای مسیر موفقیت قرار بگیریم و از تمامی دانش و آگاهی خود جهت رسیدن به چشم انداز شما استفاده نماییم. در فضاهایی که به واسطه رسانه ها و شبکه های اجتماعی ایجاد شده؛ مدیریت و حفظ برند، ارائه خدمات به مشتریان و موارد دیگر مستلزم تغییر در روش و دیدگاه ها می باشد.

مدیران شرکت ها به تنهایی نمی توانند این تغییرات را اعمال کنند بنابراین یکی از مهم ترین وظایف مدیران، انتخاب و به کارگیری مشاوران مناسب است؛ امروزه در دنیای تجارت کمتر میتوان سراغ کسب و کاری موفق را گرفت که بدون یاری بازوی توانمند مشاوری متخصص توانسته باشد به جایگاه مطلوب فعلی که دارد دست یابد. رسانه های اجتماعی ابزاری ساده برای آموختن درباره مخاطبین ما هستند و برای هر کسب و کاری کلید اصلی موفقیت، شناخت مخاطبان است.

رسانه های اجتماعی کمک می کنند که به شکلی آگاهانه و موثر و متناسب با هر نوع مخاطبی با او ارتباط برقرار کنیم؛ مشتریان جدید را بیابیم و دامنه مخاطبان خود را گسترش دهیم. به عنوان مثال به راحتی می توانیم مشتریان بالقوه ای که در محدوده جغرافیایی ما هستند و به خدمات ما نیاز دارند را پیدا کنیم و می توانیم به طور آنی و سریع از دیدگاه های مشتریان خود، بازخوردهای لازم را دریافت کنیم.

تحلیل هوشمندانه رسانه های اجتماعی و موقعیت کسب و کار و سازمان شما در شبکه های اجتماعی به منظور بهره وری بیشتر و جمع آوری اطلاعات لازم به منظور تحقق هوشمندی کسب و کار؛ تعریف و ایجاد استراتژی رسانه اجتماعی مناسب به منظور خلق نتایج ارزشمند برای کسب و کار شماست.

به واسطه تعامل دوطرفه و نزدیک با مخاطبان، رسانه های اجتماعی سبب بهبود هوشمندی ما در مدیریت بازار و نهایتا هوشمندی رقابتی ما می شوند.

با مدیریت مناسب فعالیت های خود در رسانه های اجتماعی می توانیم در عرصه رقابت و خلق نوآوری ها در ارتباط با مشتریان، پیشرو باشیم. رسانه های اجتماعی تاثیر چشمگیری بر افزایش ترافیک و نهایتا بهبود رتبه وب سایت ما از دید موتورهای جستجو دارند و بسیار ساده تر و سریعتر می توانیم انواع محتواها را با مخاطبان مان به اشتراک بگذاریم.

در رسانه های اجتماعی جمع آوری دانش مخاطبان و اشتراک گذاری آن با هزینه های ناچیز صورت می گیرد و امکان ایجاد روابط معنادار را با مشتریان و مخاطبان مان داریم؛ هم چنین سبب افزایش و بهبود حس برند در مشتریان می شوند و این نتیجه با هزینه بسیار ناچیزی حاصل می شود. با توجه به مطالب مطرح شده، امید است که ما لایق اعتماد شما باشیم.